Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Podziel się:

Podziel się:

Emocjonujący weekend za nami

A wszystko rozpoczęło się w piątkowe popołudnie, które obfitowało w artystyczne zmagania uczniów Szkoły Podstawowej w Windzie z koleżankami i kolegami z pozostałych szkół w gminie w ramach konkursu „Mam Talent”. Ich niekwestionowane zwycięstwo, uhonorowane przez jury zarówno nagrodami jak i licznymi pochwałami i gromkimi brawami publiki zakończyło ten dzień.

A wszystko rozpoczęło się w piątkowe popołudnie, które obfitowało w artystyczne zmagania uczniów Szkoły Podstawowej w Windzie z koleżankami i kolegami z pozostałych szkół
w gminie w ramach konkursu „Mam Talent”. Ich niekwestionowane zwycięstwo, uhonorowane przez jury zarówno nagrodami jak i licznymi pochwałami i gromkimi brawami publiki zakończyło ten dzień.

Sobotni wieczór dostarczył z kolei sportowych emocji, bowiem uczeń klasy III gimnazjum Hubert Wardak, startujący w barwach Ludowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź”, brał udział w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn. Zmierzył się z zawodnikiem z Łotwy i po trudnym pojedynku, odniósł zwycięstwo, które utorowało mu drogę do finału. W niedzielę jego przeciwnikiem był zawodnik z Białorusi.
I tym razem Hubert nie dał szans rywalowi.
Dodatkowo przy ogromnym wsparciu kibiców zyskał przewagę na ringu i stosunkiem głosów sędziów 2:1 zdobył złoty medal w klasie Kadet w wadze do 63 kg.
Ponadto walka Huberta została uhonorowana statuetką za postawę kibiców, wśród których byli koledzy i koleżanki ze szkoły wraz ze swymi rodzicami, wychowawczynie, pani Marta i pani Małgorzata, najbliższa rodzina, znajomi i entuzjaści tej dziedziny sportu.

Cieszymy się, że wytrwałość, pracowitość, determinacja, a przede wszystkim pasja Huberta pozwoliły mu odnieść tak wielki sukces.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa w Windzie oraz opublikowany na portalu Barciany: Emocjonujący weekend za nami
Oceń artykuł:

(0)