Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Piknik strażacki w Mołtajnach

2018-05-10 14:22:18 (ost. akt: 2018-05-13 07:57:41)

Autor zdjęcia: arch. organizatora

W sobotę 5 maja w Mołtajnach odbył się Rodzinny Piknik Strażacki zorganizowany przez Mołtajńskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej NADZIEJA i OSP Mołtajny.

Strażacy zorganizowali pokazy: udzielania pierwszej pomocy, gaszenia pożaru, konkursy jednak największą atrakcją była przejażdżka samochodem strażackim. Panie ze Stowarzyszenia Nadzieja zadbały o poczęstunek Podczas pikniku prowadzona była zbiórkę publiczną dla KAROLKA TUJAKI. Zebrano 2.016, 55 zł. Mało i dużo. Dziękujemy za WIELKIE SERCA wszystkim, którzy włączyli się w akcję. To wspaniałe, mieć wokół siebie takich ludzi, którzy potrafią się dzielić.

Szczególnie dziękujemy za pomoc w organizacji strażakom z Mołtajn i koleżankom ze stowarzyszenia oraz wszystkim tym, którzy włączyli się w akcję poprzez: wypożyczenie fantoma i hydronetek – strażakom KP PSP w Kętrzynie, pieczenie ciast. - p. Grażynie Mazur, wypożyczenie stojaków - p. Annie Smakosz dyrektor Szkoły Podstawowej. Bardzo dziękuję za zbiórkę środków opatrunkowych, ubranek, pieluch itp osobom, spoza naszej społeczności, które nie znając Karolka włączyły się w akcję: Karolinie i Mariuszowi Krysztul, Alinie Grząślewicz, Wioli Kubaczce, Marcie Boguta, Magdalenie Dwulat, Ewie Falkowskiej, Katarzynie Kardaś, Edycie Łukasik, Marioli Kołowieckiej, Wioli Janus, Marzenie Wach, Magdalenie Konstanciuk a szczególne podziękowania składam na ręce Mileny Wach, która zorganizowała tę akcję w Kętrzynie. Warto było - uśmiech Karolka bezcenny.

Ewa Woźniak


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages