Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Poszukiwany 89-latek odnalazł się w lesie. Był wystraszony

2017-07-09 10:43:33 (ost. akt: 2017-07-09 12:09:42)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

O zaginięciu 89-letniego mężczyzny z gminy Barciany w piątek (7.07) poinformowała policję jego córka. W poszukiwaniach starszego mężczyzny wzięło udział ponad 50. funkcjonariuszy policji, Straży Granicznej oraz strażaków z OSP.

89-latek z domu wyszedł koło godz. 14. Po kilku godzinach jego córka zaalarmowała policję. Do tego czasu w poszukiwaniach mieszkańca gminy Barciany pomagali szukać sąsiedzi i okoliczni mieszkańcy. Około godz. 20.00 mężczyzna został odnaleziony. - Poszukiwany siedział w lesie, był wystraszony, ale cały i zdrowy - mówi rzecznik kętrzyńskiej policji Ewelina Piaścik.

W poszukiwaniach mężczyzny wzięli udział funkcjonariusze policji, Straż Graniczna z placówki w Barcianach oraz strażacy-ochotnicy z OSP Skandawa i OSP Barciany. Użyto drona i psów policyjnych. Jak poinformowała rzecznik policji mężczyzna ma kłopoty z pamięcią, co było przyczyną jego zaginięcia. Najważniejsze jednak, że te poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. bla bla #2282812 | 94.254.*.* 10 lip 2017 06:52

  cały czas mówię znajomym i innym że ludzie po 70 winni być badani przez psychologa i psychiatrę oznaki demencji i ubezwłasnowolnienie. Ile to babć i dziadków kręci kółkiem kierownicy w ruchu kołowym nie wiedząc która to prawa a która lewa - mnogo. Ile to starszych chodzi jak w amoku po chodniku - mnogo.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages