Niedziela, 18 sierpnia 2019. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Leśnicy najlepsi w turnieju mundurowych

2017-05-21 17:58:53 (ost. akt: 2017-05-21 18:13:01)

Autor zdjęcia: archiuwm KPP

Na sali sportowej w Barcianach odbył się X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Wójta Gminy Barciany. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna reprezentująca dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie.

W miniony piątek (19.05) w sali sportowej w Barcianach odbył się X Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Wójta Gminy Barciany. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów: Placówka Straży Granicznej w Barcianach, Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie, Samorząd Gminy Barciany, drużyna reprezentująca Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie oraz drużyna Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie (gospodarz).

— Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o miejsca na podium — komentuje turniej Ewelina Piaścik, rzecznik kętrzyńskiej policji. Najmocniejszą drużyną okazała się drużyna reprezentująca Dyrekcję Lasów Państwowych w Olsztynie. II pozycję zdobyła drużyna z Placówka Straży Granicznej w Barcianach, a na III miejscu uplasowali się zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie.

Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali obecnym na hali widzom ogromną dawkę sportowych emocji. Zwycięscy otrzymali gratulacje i puchary z rąk mł. insp. Dariusza Ślęzak, Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie, oraz przewodniczącego Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Marka Małagockiego.

Źródło: KWP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages