Wtorek, 21 listopada 2017. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Ponad 300 biegaczy nie przestraszyło się aury

2017-04-29 18:29:35 (ost. akt: 2017-04-29 19:13:14)

Autor zdjęcia: Katarzyna Mazanek

Deszczowa aura nie wystraszyła uczestników Biegu Bartów. W sobotę, 29 kwietnia w Barcianach odbyła już 37. edycja tej sportowej imprezy.

W tradycyjnym Biegu Bartów im. Jana Liniewskiego pobiegło w tym roku ponad 300 biegaczy m.in. z Kętrzyna, Reszla, Mrągowa, Giżycka, Augustowa, Ełku, Szczytna, Olsztyna, a nawet Pruszcza Gdańskiego. Najliczniejsze były jednak ekipy Barcian i Drogosz.

W zależności od dystansu mieli do pokonania 400 m, 1200 m, 1500 m (mini biegi) i 4 km (bieg główny). W biegu głównym kobiet triumfowała Beata Pokrzywińska-Osior z Wydmin, natomiast wśród mężczyzn najlepszy czas uzyskał Rafał Wronowski reprezentujący Banie Mazurskie.

Wyniki XXXVII Biegu Bartów:
Kategoria Open - Kobiety
I miejsce - Beata Pokrzywińska - Osior (Wydminy)
II miejsce - Joanna Trzaskowska (Augustów)
II miejsce - Zuzanna Michałowska (Kałmy)

Kategoria Open - Mężczyźni
I miejsce - Rafał Wronowski (Banie Mazurskie)
II miejsce - Bartek Osior (Wydminy)
III miejsce - Tomasz Siemiątkowski (Olsztyn)

Kat. Przedszkolaki - Dziewczynki
I miejsce - Kornelia Kupryjanowicz
II miejsce - Emilia Kopciuch (Barciany)
III miejsce - Patrycja Seges

Kat. Niepełnosprawni / Kobiety
I miejsce - Katarzyna Nadrak
II miejsce - Urszula Wiśniewska

Kat. Niepełnosprawni / Mężczyźni
I miejsce - Konrad Polanowski
II miejsce - Kamil Polanowski
III miejsce - Artur Nowakowski

Kat. Przedszkolaki - Chłopcy
I miejsce - Mikołaj Andrzejewski
II miejsce - Jakub Żukowski
III miejsce - Antoni Grzesiuk (Mołtajny)

Mini Bieg
Kat. I - Dziewczęta
I miejsce - Maja Czepanko (Głowbity)
II miejsce - Martyna Kurcinowska (Korsze)
III iejsce - Oliwia Dackiewicz / Barciany

Kat. I - Chłopcy
I miejsce - Wiktor Przygoda (Głowbity)
II miejsce - Dobrowolski Adam (Korsze)
III miejsce - Maciej Sapela (Barciany)

Kat. II - Dziewczęta
I miejsce - Aleksandra Kowalewska (Barciany)
II miejsce - Wiktoria Dudzińska (Drogosze)
III miejsce - Wiktoria Szuchalska (Dębiany)

Kat. II - Chłopcy
I miejsce - Witold Dettlaff (Równina Górna)
II miejsce - Damian Bronowicki (Drogosze)
III miejsce - Filip Strug

Kat. III - Dziewczęta
I miejsce - Kacper Czepanko (Głowbity)
II miejsce - Gabriel Mączyński (Głowbity)
III miejsce - Hubert Piegat (Barciany)

Bieg Główny:
Kat. I - Kobiety
I miejsce - Zuzanna Michałowska (Kałmy)
II miejsce - Angelika Krzyżanowska (Korsze)
III miejsce - Wiktoria Bronowicka (Drogosze)

Kat. I - Mężczyźni
I miejsce - Kamil Grzechuła (Aptynty)
II miejsce - Dawid Momot (Barciany)
III miejsce - Szymon Kajat (Kętrzyn)

Kat. II - Kobiety
I miejsce - Beata Pokrzywińska - Osior (Wydminy)
II miejsce - Joanna Trzaskowska (Augustów)
III miejsce - Agnieszka Świąder (Kętrzyn)

Kat. II - Mężczyźni
I miejsce - Rafał Wronowski (Banie Mazurskie)
II miejsce - Bartek Osior (Wydminy)
III miejsce - Tomasz Siemiątkowski (Olsztyn)

Kat. III - Kobiety
I miejsce - Joanna Dziadyk - Dziakiewicz (Barciany)
II miejsce - Gabriela Gaworska (Wydminy)
III miejsce - Monika Chomiczewska (Kętrzyn)

Kat. III - Mężczyźni
I miejsce - Andrzej Luśnia (Kętrzyn)
II miejsce - Bogumił Krupiński (Olsztyn)
III miejsce - Paweł Bąk (Sępopol)

Kat. IV - Kobiety
I miejsce - Aleksandra Kiślak - Malinowska (Olsztyn)
II miejsce - Izabela Łowicka - Bryła (Bartoszyce)
III miejsce - Elżbieta Moroz

Kat. IV - Mężczyźni
I miejsce - Artur Bryła (Bartoszyce)
II miejsce - Grzegorz Kajat (Kętrzyn)
III miejsce - Miłosz Lenart (Kętrzyn)

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages