Czwartek, 24 października 2019. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Plebiscyt na Superkota i Superpsa na ostatniej prostej

2016-08-27 12:32:23 (ost. akt: 2016-08-27 12:42:13)
Superpies 2016

Superpies 2016

Nasz plebiscyt na Superkota i Superpsa powoli dobiega końca. Jeszcze tylko najbliższej środy możecie oddawać głosy na swoich pupili. Niebawem okaże się kto jest lepszym przyjacielem: pies czy kot? Zapraszamy do wspólnej zabawy. Nasz konkurs to świetna okazja, żeby pochwalić się swoimi pupilami. Bo, jak wiadomo, zwierzak domowy jest prawdziwym przyjacielem.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.
Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowane w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”.

Superkot, który nie lubi... psów
Drops, który przez dłuższy czas był liderem naszego plebiscytu na Superkota strasznie nie lubi... psów. — Potrafi się czasem mocno zdenerwować na widok jakiegoś psa — mówi pani Angelika. Od właścicielki Dropsa dowiedzieliśmy się też, że jej pupil lubi włazić w ciasne miejsca, np. niewielkie nawet pudełka. No i oczywiście swoja panią kocha najbardziej. — Czasami potrafi się rzucić z pazurkami na moich rodziców, ale tak ogólnie to spokojne i kochane zwierzę.
Kochana i spokojna jest też Tosia - aktualna liderka konkursu na Superpsa 2016. Nasz aktualnie najlepszy superpies, a właściwie superpsinka jest wesołą suczką. Bardzo lubi dzieci i jest bardzo jest energiczna. — Tosia ma dwa latka i jest wesołym psiakiem — mówi pani Kornelia. Oprócz zabaw z dziećmi, Tosia uwielbia długie spacery i namiętnie bawi się swoja piłeczką. Na pytanie dlaczego Tosia zasługuje na miano Superpsa, jej właścicielka odpowiedziała bez zdecydowanie: — Bo ona jest superpsem.

Jak głosować?
Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na na adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl
W temacie e-maila należy wpisać Superpies i Superkot 2016.
W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu.
Uwaga! Na jednym zdjęciu powinien znajdować się jeden pies lub jeden kot.
Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów i potrwa do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.

Oto nasi kandydaci:

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages