środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Święto szkoły w Mołtajnach

2014-11-10 10:43:16 (ost. akt: 2014-11-10 10:59:24)

Autor zdjęcia: ZS Mołtajny

Wtorek 28 października społeczność Zespołu Szkół w Mołtajnach świętowała potrójnie. Tego dnia odbyła się uroczysta akademia, podczas której najmłodsi dołączyli do grona braci uczniowskiej.

Zanim dokonano uroczystego aktu ślubowania, pierwszaki musiały zdać egzamin przed zgromadzonymi gośćmi, prezentując swoje zdolności muzyczne, aktorskie oraz wiedzę. Po części artystycznej nastąpił moment, na który wszyscy czekali. Pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie oraz zostały pasowane na uczniów Zespołu Szkół w Mołtajnach.
       Dzień 28 października wpisał się w tradycję świąt szkolnych od 2010 roku po powstaniu Zespołu Szkół w Mołtajnach.

       Kolejną okazją do świętowania jest Dzień Edukacji Narodowej, który od kilku lat obchodzimy tego dnia. Z tej okazji w szkole odbyło się specjalne wydanie wiadomości TVP Mołtajny. Wprawni dziennikarze zaprezentowali w nim porady dla chemików, biologów, polonistów, a także najważniejsze informacje z pokoju nauczycielskiego i korytarzy szkolnych. Uzyskali informacje o tym, co się wydarzyło podczas historycznego meczu piłki nożnej, zaprosili  też do studia funkcjonariusza Policji, który wyjaśnił, co się stało z zaginionym traperem. Dziennikarze zapowiedzieli kolejne wydanie wiadomości już za rok.
            Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: p. Wiesława Małgorzata Kłaczko – Dyjas, p. Ryszard Kozyra, o. Mikołaj Kozitskyy, p.Bronisława Wojgieniec, p.Władysław Dziadyk, ppłk Mirosław Miklosz, st. chor. Mariusz Staworko, którzy złożyli życzenia świeżo upieczonym uczniom i pracownikom szkoły.

Społeczność Uczniowska
Zespołu Szkół w Mołtajnach

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na barciany.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages