Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Akademia przedszkolaka w Gminie Barciany

2014-03-19 15:28:35 (ost. akt: 2014-03-19 15:30:19)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

„Bo jakie początki, takie będzie wszystko” Jan Amos Komeński Okres przedszkolny to bardzo ważny etap w rozwoju każdego dziecka. Mając na względzie dobro najmłodszych mieszkańców Gmina Barciany pozyskała środki unijne na realizację projektu pn. „Akademia przedszkolaka w Gminie Barciany”.

Celem głównym projektu jest zwiększenie uczestnictwa dzieci w wieku 3-5 lat z terenu Gminy Barciany w edukacji przedszkolnej poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej istniejących w gminie punktów przedszkolnych.

Aby zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój organizowane będą bezpłatne zajęcia specjalistyczne, takie jak nauka języka angielskiego, zajęcia logopedyczne oraz zajęcia korekcyjno-ruchowe.

W ramach uzyskanego dofinansowania punkty przedszkolne zostaną doposażone w dostosowane do potrzeb przedszkolaków meble oraz zabawki i materiały dydaktyczne.

Projekt realizowany będzie w okresie od 1 stycznia 2014 roku do 30 czerwca 2015 roku i jest kontynuacją projektu pn. „Punkty przedszkolne w Gminie Barciany”.

Projekt pn. „Akademia przedszkolaka w Gminie Barciany” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Kwota dofinansowania wynosi 663.894,67 zł i stanowi 85% wartości projektu.

Podpisanie umowy odbyło się 10 marca br. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Anna Niska


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na barciany.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages