Czwartek, 23 listopada 2017. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW GIMNAZJÓW

2014-02-22 21:08:22 (ost. akt: 2014-02-22 21:11:48)

Autor zdjęcia: Henryk Nosek

W dniu 19.02.2014 r. na sali gimnastycznej w ZS w Mołtajnach odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Gimnazjów. Zwycięzcą turnieju została drużyna z ZS w Windzie której opiekunem był Mariusz Machniak. W pokonanym polu chłopcy z Windy pozostawili drużyny z Mołtajn i Drogosz.

ZS DROGOSZE 0pkt. (2:17)

Szczególnie zaciętym pojedynkiem był mecz Mołtajny – Winda który to decydował o zwycięstwie w turnieju. Do przerwy zdecydowanie prowadzili chłopcy z Windy strzelając 4 bramki. W drugiej połowie górą byli młodzi piłkarze z Mołtajn. Ostatecznie Winda pokonała Mołtajny 4:2 i awansowała do dalszych gier jako zwycięzca turnieju gminnego.