Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Barciany: Koncert grupy Cisza Jak Ta

2013-11-07 13:35:01 (ost. akt: 2013-11-07 14:07:31)

Prawie 70 utworów w repertuarze, 6 płyt i ponad 400 koncertów zagranych przez 10 lat działalności. To świadczy o potencjale grupy. Zespół gra poetycki folk w nowoczesnych i bogatych aranżacjach.

Grupa podąża kursem takich grup jak Stare Dobre Małżeństwo, czy Czerwony Tulipan. Jednak dzięki swoim aranżacjom, malowanym brzmieniem fletu, skrzypiec i saksofonu , nadaje poetyckiemu folkowi nowe brzmienie. Trzy gitary i delikatna perkusja są dopełnieniem muzycznego całokształtu.

Koncerty Ciszy Jak Ta prowadzą słuchaczy przez górskie połoniny, morskie brzegi, czy brukowane ulice miast opowiadając słowem i dźwiękiem o miłości. W warstwie tekstowej, poza pieśniami autorskimi - Agnieszka Osiecka, Bolesław Leśmian, Jonasz Kofta, Edward Stachura czy przepiękne wiersze współczesnej poetki - Wiesławy Kwinto Koczan. A wszystko prezentowane ze smakiem, pasją i energią, która udziela się publiczności i szczelnie wypełnia sale koncertowe. Zapraszamy do świata Ciszy!

Grupa wystąpi w Barcianach z okazji Dnia Niepodległości. Początek 11 listopada o godzinie 16 w restauracji Feniks. Przed koncertem montaż poetycko muzyczny z okazji Święta Niepodległości przygotowany przez GOK w Barcianach.

Do poczytania:)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages