środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Powiatowe dziury w Drogoszach

2013-09-13 17:09:21 (ost. akt: 2013-09-13 09:11:07)
Droga powiatowa w Drogoszach.

Droga powiatowa w Drogoszach.

Autor zdjęcia: Hansi Jurgen - Malecki

Oto jak wygląda główna droga biegnąca przez Drogosze. Niestety jest to droga powiatowa.

Obowiązek jej utrzymania należy do Powiatu Kętrzyńskiego, którego starostą ciągle jest pan Tadeusz Mordasiewicz. Porównując nasze zadbane drogi gminne do tych dziurawych powiatowych na usta ciśnie się stare porzekadło: "Jaki pan taki kram".

Hansi Jurgen Malecki
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (17) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bo to Polska własnie... #1200104 | 83.9.*.* 18 wrz 2013 22:49

  Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem. Przeczytaj cały tekst: Nie znaleźli bomb w restauracjach McDonald's w Olsztynie - Olsztyn http://olsztyn.wm.pl/171966,Nie-znalezli -bomb-w-restauracjach-McDonalds-w-Olszty nie.html#ixzz2fHN4Qvjg

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. fafafarafa #1198364 | 89.228.*.* 16 wrz 2013 16:41

   oOoOoo Drogosze. A łopaty i sami załatać a nie pod sklepem siedzieć :) W Kiemławkach Wielkich ledwo blok stoi a wy sie o droge martwicie.hhehehe jakie progblemy wielkkie w Tym kętrzynie.Heh.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Oskar #1198137 | 89.229.*.* 16 wrz 2013 10:37

   Panie Starosto kiedy ul. Urocza zmieni wyglad z ksiezycowej na prawdziwie urocza???

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. xxxx #1197766 | 178.183.*.* 15 wrz 2013 17:14

   Drogosze mają złą drogę , ale ona wygląda identycznie jak ul. Szkolna no i oczywiście najpiękniejsza ulica w Korszach ulica piękna z nazwy MARII KONOPNICKIEJ a były obietnice na 2013 rok że będzie polbruk, a my jeżdzimy jak po polu ale co tam ,tam jak na wsi więc i droga taka ma być. No oczywiście przed wyborami to zobaczymy samego Ostroskiego .Ale mieszkańcy ulicy mają nadzieję że w końcu i oni będą mieli swoją kiełbasę wyborczą o nazwie DROGA Z POLBRUKU.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  4. do ,, Mieszkańca Powiatu" #1197468 | 31.0.*.* 14 wrz 2013 23:56

   Szanowny kolego. Zapomniałeś o radnej powiatowej MC z Korsz która ma czas na posiedzenia rady powiatu a nie ma czasu na wypędzenie patologii ze szkoły którą kieruje. Ostrowski powinien się ogarnąć z takimi działaczami. Albo kierujesz szkołą i robisz wszystko aby nie było wstydu czytając statystyki poziomu nauczania albo jestes politykiem i w powiecie stajesz murem za swoimi wyborcami . A ona ani jednego ani drugiego nie robi dobrze. Tylko kasa - kasa - kasa.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (17)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages