Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Pijani rodzice, a w domu 1,5-roczna córka

2013-07-09 13:30:55 (ost. akt: 2013-07-09 13:31:34)

Kętrzyńscy policjanci interweniowali w mieszkaniu, w którym pijani rodzice mieli opiekować się 1,5-roczną córką. Jak się okazało, zarówno matka dziewczynki, jak i ojciec rzeczywiście byli pod wpływem alkoholu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę trzeźwej babci. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Około godziny 21.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie został powiadomiony o tym, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Barciany nietrzeźwi rodzice opiekują się swoim dzieckiem, które ciągle płakało. Policjanci, bezpośrednio po zgłoszeniu, pojechali pod wskazany adres.

Faktycznie informacja potwierdziła się. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania zastali tam małżeństwo które siedziało przy świecy, gdyż jak poinformowali nie mają prądu. Pod opieką rodziców była 1,5-roczna córka. Kobieta poinformowała, że dziecko płakało, bo było głodne. Policjanci ustalili, że w rodzinie jest jeszcze dwójka małych dzieci. Jak się okazało, chłopcy w wieku 4,5 oraz 6 lat byli pod opieką babci mieszkającej po sąsiedzku.

Policjanci zbadali stan trzeźwości matki i ojca dziewczynki. Zarówno 29-letni mężczyzna oraz jego 27-letnia żona byli nietrzeźwi. Jak poinformowali wypili tylko jedno piwo.

Dziewczynka została przekazana pod opiekę trzeźwej babci. O zaistniałym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages